Het vermogen om te vereenvoudigen: elimineer het onnodige zodat het noodzakelijke kan spreken

Simplicity is the key

Reduceren tot de essentie. Dat is de eerste en denk ik wel de belangrijkste basis van ons concept. We leven in een snelle wereld en worden dagelijks gebombardeerd met zoveel informatie dat onze zintuigen en ons brein nog amper tot rust kunnen komen. Niet bij ons! Niet in onze trajecten, niet in ons interieur.

Eco – Luxury

Tonic probeert ook haar steentje bij te dragen wat betreft duurzaamheid en het gebruik van ecologische materialen. Met veel zorg hebben we onze partners uitgekozen: van de inrichting van de club, de toestellen, tot de artikelen die we aanbieden in onze club en webshop.

Empowerment through coaching

De beste manier om tot resultaat te komen is door samen te werken, door positieve motivatie en professionele ondersteuning wanneer nodig. Daarom sta je er nooit alleen voor bij ons. 

 

Social Engagement

De laatste maar niet minder belangrijk wat ons betreft. Sociaal engagement is één van de hoofd aspecten die bijdragen tot een gelukkig gezond leven. Er zijn voor elkaar, zonder voorwaarden en onbaatzuchtig.

Coaching is het ontsluiten van iemands potentieel om hun eigen prestaties te maximaliseren

Boek een ontdekkingsgesprek


Klik hier